SLUŽBY HOSTŮM
Průvodci

Zveme Vás na prohlídky a vycházky s našimi místními průvodci, kteří Vám odhalí skrytá tajemství. 

Zpřístupnění uzavřených kostelů, výklad historie míst, včetně ukázek dobových map, plánů a fotografií, pověsti a příběhy.

"Slavonicemi s Graselovou milou" -  vstupné 60,- Kč / osoba, děti 6 - 15 let 30,- Kč, doba prohlídky  50 minut.

 "Vodní pila Penikov - prohlídka a ukázka pořezu" (na Graselově stezce nad Č. Rudolcem) - prohlídka unikátní technické památky - vodní pily, ukázka pořezu a výklad o pile i jejích dávných stavitelích, Vás vtáhne do obdivuhodného světa zaniklých řemesel našich předků. Prohlídku nabízíme od května do října vždy v sobotu ve 15 hodin, v červenci a srpnu i každou středu a neděli ve 15 hod, délka prohlídky 40 minut, pro skupiny do 15-ti osob, vstupné 50,- Kč, zakoupit si zde můžete i turistickou známku této technické památky.

Prohlídky na objednání rádi zajistíme dle Vašich požadavků.

Návštěvnické centrum SPOLKOVÝ DŮM SLAVONICE,  tel.: 733 325 855, mail info@grasel.eu

„Místní průvodci“ jsou od roku 2011 žádanou službou na Graselových stezkách. Ti, kteří se Vám budou věnovat, zde žijí, mají tento kraj rádi a je jim potěšením nabídnout Vám své služby. Průvodci jsou vzdělávání v tom, aby se dovedli postarat o Vaši zábavu i poučení, jsou také absolventy kurzů první pomoci. Naším cílem je Váš všeobecně spokojený pobyt na Graselových stezkách. Místní průvodci nepřebírají právní zodpovědnost za Vaši bezpečnost.  
Homepage Stezky Galerie E-shop Služby hostům Život na stezce O loupežníku Graselovi Napsali o nás Mapa webu Kontakt Homepage
ČeskyEnglishDeutsch

Facebook Vyrobila firma Grafikraum © 2010 Slavonická renesanční, o.p.s.